Nabízíme všem efektivní způsob investice do zlata

Centrální banky mají ve svých depozitech zásoby zlatých
cihel. Jde totiž o nejlepší způsob, jak uchovat trvalou hodnotu. A stejně postupují i nejbohatší lidé po celém světě.

Více informací

IBIS InGold®

Naší vizí je nabízet všem lidem efektivní způsob investic do cenných kovů, především do zlata. Proč právě do zlata? Tento kov má jednu výjimečnou vlastnost - neztrácí hodnotu. Naopak, jeho hodnota stále roste - stovky let. Díky tomu představuje ideální možnost, jak uložit peníze, aby neztratily svoji kupní sílu.

Máme za sebou celou řadu projektů, díky nimž máme silné reference, mezinárodní zkušenosti a především tým odborníků, kteří umí svou práci a ručí za ni.

Lidé mají sice mnoho možností, jak si koupit zlato, ale zdaleka ne všechny jsou správné. Náš přístup je férový a transparentní.

Díky našemu přímému napojení na prestižní švýcarskou rafinérii PAMP® můžeme zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis, a to jak při nákupu, tak
i při zpětném prodeji u nás zakoupených investičních kovů. Jsme velmi rádi, když
v tomto složitém století pomůžeme lidem
k tomu, aby se nemuseli bát o své úspory.

Svým zákazníkům nabízíme dva způsoby investování do cenných kovů.

První z nich je jednorázový nákup.
V našem e-shopu si můžete vybrat slitek či minci libovolné hmotnosti a do 48 hodin po zaplacení Vám zboží odešleme na Vaši adresu. Zásilka je pojištěná na plnou hodnotu a dostanete ji výhradně do vlastních rukou. Dodáváme zboží nejen do České republiky a na Slovensko, ale i do všech zemí Evropské unie.

Druhou možností, jak investovat do cenných kovů, je postupné spoření na Vámi zvolenou hmotnost a počet slitků nebo mincí. Tento druh nákupu Vám nabízíme přes námi vyvinutý a světově jedinečný systém spoření do cenných kovů inteligentní investiční plán ( iiplan®).

Proč zlato

Videa

Garance

Aktuality

Archív

Trh s drahými kovy prožil nejlepší období za poslední dva roky. IBIS InGold letos prodal zlato a stříbro za 766 milionů.

10. dubna 2018, Praha - Jednička na území ČR i Evropy v poskytování spoření do zlata a stříbra, nabízeném pod značkou iiplan®, zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2018 meziroční nárůst objemů cílových částek ve spoření o 31,8 %. Objem cílových částek v 1. čtvrtletí 2018 konkrétně
činil 766 691 026 Kč. Pro srovnání, v minulém roce dosáhly částky ve stejném období
581 707 910 Kč.

 

Více