Díky investičnímu zlatu budujte rychleji své bohatství

Revoluční služba společnosti IBIS InGold®
INTELIGENTNÍ INVESTIČNÍ PLÁN - iiplan®

iiplan - inteligentní investiční plán

Vlastnictví zlata, jako prostředku budování majetku a zajištění rodin, má velmi dlouhou historii. Spořicích produktů a investičních příležitostí je mnoho, proč tedy spořit i ve zlatě?

Investiční zlato, postavené vedle nemovitostí, peněz a cenných papírů, je stabilizátorem portfolia. Vyvážené rozložení investic Vám pomůže budovat Vaše bohatství bezpečněji a efektivněji.

Nemusíte mít na začátku statisíce, abyste mohli začít nakupovat cenné kovy. Neexistují žádné limity, které by Vás svazovaly. iiplan® Vám nabízí svobodu ve stylu spoření. Sami zvolíte, jaké slitky či mince nakoupíte, v jakém množství a jaká bude výše Vaši pravidelné platby, kterou budete na smlouvu zasílat.

Výši pravidelných plateb a jejich frekvenci můžete upravovat i v průběhu spoření. Zasílat můžete libovolné mimořádné vklady a urychlit si tak nákup investičních kovů.

iiplan® Vám cestu k investičním kovům otevírá dokořán a Vy při tom můžete využívat několika jejich výhod:

  • investiční zlato je osvobozeno od daně
    z přidané hodnoty (ta je vládou stabilně zvyšována),
  • prodej cenných kovů nepodléhá dani
    z příjmů (tedy ušetříte dalších 15 %
    z výnosu investice),
  • investiční kovy nejsou znehodnocovány inflací, svou hodnotu si udržují a naopak jejich hodnota stále roste.

Služba iiplan® (čili inteligentní investiční plán) společnosti IBIS InGold® je formou střednědobého nebo dlouhodobého spoření. Je to způsob, jak krok za krokem budovat své bohatství v „měně“ která je směnitelná po celém světě.

S iiplanem® minimalizujete riziko nesprávného načasování investice. Investiční slitky nebo mince nakupujete postupně z každé připsané platby, a tím využíváte efektu průměrování ceny.

Potvrzení každé platby je Vám zasláno na Vaši e-mailovou adresu. Průběh svého spoření můžete sledovat také ve svém uživatelském účtu, který je Vám k dispozici okamžitě po uzavření smlouvy.

Proč iiplan®

Papíry nebo peníze? (videa)

Garance